image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10 image11 image12 image13
Gminy Księżpol, Biszcza, Potok Górny, Obsza i Łukowa otrzymają ponad milion złotych unijnego wsparcia w ramach projektu "Marketingowe wsparcie gmin powiatu biłgorajskiego".
Liderem projektu jest samorząd gminy Biszcza. W ramach zaplanowanych działań na terenie każdej z gmin powstaną punkty obsługi inwestorów, odbędzie się produkcja i emisja filmów promocyjnych, a gminy będą mogły zaprezentować się podczas wystawy w Lublinie. Projekt przewiduje także akcję promocyjną na terenie województwa podkarpackiego i lubelskiego oraz w programach telewizyjnych i czasopismach przeznaczonych dla przedsiębiorców.
22 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukowej miała miejsce konferencja pod hasłem „Potencjał przyrodniczy obszarów gmin – Biszcza, Księżpol, Łukowa, Obsza, Potok Górny”. Swoja obecnością konferencję zaszczycili przedstawiciele poszczególnych pięciu gmin, z Wójtami Gmin na czele. Dla zainteresowanych omawianą tematyką przed budynkiem GOK pojawił się olbrzymi telebim.

 

Będziemy się promowć

 

Administratorzy "Łukowa na starej fotografii" prowadzą portal społecznościowy pod tym samym tytułem na Facebook-u pod adresem:
https://www.facebook.com/pages/%C5%81ukowa-na-starej-fotografii/230152847173317
Średni dzienny zasięg tej strony to blisko pół tysiąca wejść.
Administratorzy zachęcają do udostępniania i przesyłania ciekawych starych fotografii o podobnej tematyce, które można by pokazać mieszkańcom Łukowej i jej okolic.
Oczywiście wszystkie fotografie będą odpowiednio oznakowane informacją o ich autorze czy źródle pochodzenia.

Goniec łukowski do nabycia w cenie 10 zł.

Kontakt z nami

Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej
Łukowa 569A
23-412-Łukowa

tel. 84 6874060, 6874053
e-mail: gokluk1@wp.pl
administrator: informatyk@lukowa.pl

Copyright © 2023 Oficjalny serwis internetowy Gminy Łukowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.