22 października br. podczas uroczystości Powiatowego Dnia Twórców Kultury Starosta Biłgorajski uhonorował osoby związane z działalnością kulturalną w powiecie biłgorajskim.
Wśród wyróżnionych w tym roku znaleźli się nasi mieszkańcy tj. dawni Dunajnicy: p. Stanisław Ciepla, p. Jan Paluch i Stanisław Kraczek oraz p. dyrektor Waleria Okoń.
Wszyscy Oni otrzymali specjalne statuetki i podziękowania za angażowanie na rzecz swojego środowiska i powiatu.

Wyróżnienia starosty

Natomiast w XIV Powiatowym Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży „HISTORIA – PAMIĘĆ – CZŁOWIEK” nagrodzeni zostali nasi uczniowie: Karol Polański, lat 7, II miejsce w kategorii 6-9 lat (uczęszczający na zajęcia organizowane przez GOK w Łukowej, instruktor p. Danuta Mazurek), Malwina Paluch, 11 lat, II miejsce w kategorii 10-12 lat (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łukowej, nauczyciel Wiesława Kubów).
WYRÓŻNIENIA w kategorii 6-9 lat otrzymali:
- Kornelia Bździuch, 7 lat, Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej, instr. Danuta Mazurek
- Maksymilian Panas, 7 lat, Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej, instr. Danuta Mazurek
- Milena Grzyb, 9 lat, Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej, instr. Danuta Mazurek

Wyróżnienia starosty

Zwycięzcy otrzymali nagrody 4 listopada 2014 w MDK w Biłgoraja z rąk Starosty Biłgorajskiego. Gratulujemy!