Pani dyrektor naszego GOK, w tym roku, zaprosiła na Łukowską Babosiadę, oprócz wszystkich Pań młodszych i starszych, także Gości specjalnych – „kobiety w mundurach” rodem z naszej gminy.

Na imprezę przybyły policjantki: mł. aspirant Pani Agnieszka Kaproń – z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju, sierżant sztabowa Pani Teresa Szul ( opiekującą się naszą miejscowością ), Pani Anna Naklicka funkcjonariuszka pionu kryminalnego KPP w Biłgoraju, Pani Anita Grzyb – dzielnicowa z Tomaszowa Lub.

Nie zabrakło też strażaczek - ratowniczek: Pani Pauliny Brodziak, studentki Akademii Pożarnictwa w Warszawie i Pani Malwiny Paluch z OSP Łukowa.

Zaszczyciły łukowski dom kultury swoją obecnością także Pani chor. Agnieszka Baran funkcjonariuszka straży granicznej Placówki Straży Granicznej w Dołhobyczowie, a także Pani Paula Trela stewardessa LOT .

Uroczystość rozpoczęła się serdecznym powitaniem Pani Dyrektor Wiesława Kubów. Na bardzo licznie zgromadzoną widownię czekał wspaniały program przygotowany przez Zespół Muzyki Dawnej i chórzystów pod kierunkiem p. Sławomira Kuczka, oraz dzieci z koła tanecznego p. Pauliny Barcickiej.

Na zakończenie występów dzieci i młodzieży uczęszczającej na zajęcia organizowane przez GOK poproszone zostały na scenę Panie w mundurach, które losowały dla siebie pytania. Z odpowiedzi dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o ich pracy i służbie społeczeństwu, za co zostały obdarowane upominkami i bukietami kwiatów.

Wszystkie Panie także obdarowane zostały upominkami i poczęstowane słodkim deserkiem

Impreza bardzo udana, piękna pod względem artystycznym ale tez wyrażająca szacunek dla tych którzy strzegą naszego bezpieczeństwa.

Zapraszamy do galerii zdjęć..