W niedzielę 10 marca GOK w Łukowej zaprasza serdecznie wszystkie Panie młodsze i starsze na śliczną część artystyczna, która rozpocznie się o godz. 14.

Dyrekcja i Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowej, wzorem lat ubiegłych, wysłali 130 życzeń i jednocześnie zaproszeń do Seniorek z terenu gminy  na Łukowską Babosiadę. Ta odbywająca się od wielu lat impreza z okazji Dnia Kobiet, będzie w tym roku okazją do podziękowania policjantkom,  strażaczkom, funkcjonariuszkom straży granicznej i paniom – żołnierzom podchodzącym z gminy Łukowa, za ich służbę i poświęcenie.

W programie m.in. wiązanka piosenek ludowych i współczesnych w wykonaniu młodych chórzystów z GOK w Łukowej, a także  słodki poczęstunek i upominki dla każdej z Pań.