Zimowisko w GOK ( 16 – 20 stycznia 2023)

W pierwszym tygodniu ferii GOK w Łukowej zorganizował dla dzieci klas 0-IV atrakcyjne zajęcia. Dzieci przygotowały upominki dla Babć i Dziadków oraz poznały różne techniki plastyczne. Niezłą zabawę miały na odbywających się codziennie zajęciach hip-hopu. We wtorek łukowscy strażacy zaprezentowali dzieciom instruktaż udzielania pierwszej pomocy. Pokazali sprzęt, którym się posługują podczas akcji, łącznie z samochodem ratowniczo – gaśniczym.

Powiedzieli wiele ważnych rzeczy na temat ratowania życia i mienia ludzkiego. Można było się też „przymierzyć” do strażackiego munduru. W środę dzieci przygotowywały wspólnie z panią z biblioteki sałatkę owocową, którą następnie się poczęstowały. Rozwijały swoją i tak już niebywałą, kreatywność na zajęciach plastycznych. W czwartek uczestnicy Zimowiska miały okazję wykonać własną zakładkę do książki podczas zajęć w bibliotece i …… wypożyczyć książkę do tej zakładki pasującą. Największą atrakcją Zimowiska dla wszystkich dzieci okazała się piątkowa wycieczka do sali zabaw w Józefowie, gdzie można było się bawić, odpoczywać i poczęstować czymś pysznym. Na zakończenie grzeczni uczestnicy Zimowiska obdarowani zostali upominkami ufundowanymi przez GOK.

Zapraszamy do galerii zdjęć...