Chór „Harmonia” Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowej prowadzony mistrzowsko przez Pana Sławomira Kuczka rywalizował z wieloma doskonale śpiewającymi chórami podczas 42. Ogólnopolskiego Konkursu Chórów a’Capella Dzieci i Młodzieży, który odbył się w dniach 7-9 czerwca 2024 w Bydgoszczy.

Chórzyści „Harmonii” wywalczyli „Srebrny Kamerton”, czyli drugie miejsce w kategorii: „Dziecięce chóry pozaszkolne do 16 lat". Gratulujemy serdecznie!

Ucieszyła też specjalna nagroda – maskotka ufundowaną przez Dyrektora Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy dla najmłodszego uczestnika Konkursu, którą otrzymała przesympatyczna sześcioletnia chórzystka „Harmonii” - Kaja Korzeń.

Nasi chórzyści podobają się wszędzie. Zachwycają swobodą sceniczną, urodą i wdziękiem. – mówi Sławomir Kuczek, założyciel i dyrygent chóru.

Zapraszamy do galerii zdjęć..