Nasze dzieci uczęszczające w zajęciach koła plastycznego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Łukowej znalazły się wśród laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Pasje św. Jana Pawła II”.
Jury konkursu po wnikliwej ocenie blisko 1700 nadesłanych prac, 13 i 14 maja 2015 roku w siedzibie Wydawnictwa PROMYCZEK przyznało nagrody 34 uczestnikom szkół podstawowych, w tym, co nas ogromnie cieszy, NASZYM DZIECIOM:
Magdalenie Kowalskiej z kl. II,
Maksymilianowi Panasowi z kl. I,
Gabrieli Zawadzińskiej z kl. II,
Kamili Kurowskiej z kl. VI.
Gratulujemy ogromnego sukcesu naszym Artystom - Zwycięzcom oraz Pani instruktor Danucie Mazurek.
Organizatorami konkursu byli: Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej PROMYCZEK z Nowego Sącza, Fundacja DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA z Warszawy oraz Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania OPOKA ze Starego Sącza.