Jedna z pieśni Zespołu Śpiewaczego z Łukowej I konkuruje na Roztoczańskiej Liście Przebojów Ludowych Katolickiego Radia Zamość z innymi zespołami. Pięknie by było, żeby nasze Panie znalazły się na tej liście na pierwszym miejscu. Są naprawdę dobre, że jedynka na liście „Jedynce” się należy :)

Roztoczańska Lita Przebojów Ludowych

Głosowanie przez SMS:
na nr 71051 należy wysłać SMS o treści: RLPL. Tam u Maniusi w ogrodzie

Koszt SMS 1 zł + VAT (1,23 zł z VAT).
Głosowanie przez internet: na stronie KRZ
należy zaznaczyć piosenkę „Tam u Maniusi w ogrodzie” (w ciągu godziny można zagłosować 2 razy).
Po wybraniu piosenki należy kliknąć „Głosuj”.
Audycji można posłuchać w każdą sobotę o godz. 20.00.

Zachęcamy pozostałe wspaniale śpiewające nasze chóry i zespoły do przesyłania do Katolickiego Radia Zamość swoich utworów na Roztoczańską Listę. Na nasze głosy i wsparcie możecie oczywiście liczyć.