W Wigilię Kanonizacji Największego z rodu Polaków tj. w sobotę 26 kwietnia 2014 r. inicjatywy łukowskiego GOK-u i przy współpracy Parafii Łukowa i Chmielek odbyło się Nabożeństwo Uwielbienia Boga za święte życie Jana Pawła II. O godzinie 18 rozpoczęła się uroczysta Msza św., po której zebrane zespoły i chóry oraz dzieci ze scholki z Obszy pieśniami dziękowały Ojcu Świętemu za jego dziewięć wizyt w Polsce. Koncertowi towarzyszyła prezentacja multimedialna ukazująca najważniejsze momenty pielgrzymek Jana Pawła II do Ojczyzny. Przed ołtarzem płonęły setki Kanonizacyjnych Iskierek Miłosierdzia. W ołtarzu bocznym wystawione zostały osobiste przedmioty Ojca św. tj. pióro, różaniec, część zastawy stołowej, autografy.

Koncert Uwielbienia