GOK w Łukowej i Parafia pw. NMP w Łukowej organizują wystawę pamiątek z wizyt Ojca św. w naszej Ojczyźnie. Prosimy o udostępnienie na wystawę chust, wejściówek i zdjęć oraz innych pamiątek.
Mieszkańcy naszej parafii i gminy, którzy spotkali się z Janem Pawłem II w Watykanie proszeni są o użyczenie oryginałów lub kopii zdjęć z tych wyjątkowych spotkań ze Świętym.
Termin i miejsce składania pamiątek - 15 marca br. GOK Łukowa
Otwarcie wystawy nastąpi jednocześnie z ogłoszeniem wyników konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży z okazji Kanonizacji Jana Pawła II dnia 2 kwietnia 2014 r. o godz. 11.00.

CZYM W NIEBIE ZAJĘTY NOWY ŚWIĘTY?
konkurs plastyczny z okazji Kanonizacji Jan Pawł II

1. Temat i cel konkursu:
- plastyczne przedstawienie Nowego Świętego w Niebie, ze szczególnym naciskiem na to za Kim wstawia się i o co prosi Jan Paweł II.
2. Adresaci:
- konkurs kierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum Parafii i Gminy Łukowa
3. Warunki uczestnictwa:
- prace można wykonać w dowolnej technice, w formacie A3, każda praca powinna być opisana na odwrociu: Autor, klasa, szkoła, Opiekun
4. Ocena wartości artystycznej pracy:
- prace plastyczne oceniane będą w 3 kategoriach: klasy 0-III, klasy IV-VI i gimnazjum
5. Terminy:
- termin zgłoszenia prac plastycznych - do 15 marca 2014
- ogłoszenie wyników – 2 kwietnia 2014
6. Nagrody:
- przewidziane są nagrody rzeczowe dla zwycięzców oraz autorów prac wyróżnionych
7. Organizatorzy:
- GOK w Łukowej oraz Parafia WNMP w Łukowej

Ogłoszenie wyników konkursu połączone będzie z otwarciem wystawy pokonkursowej w GOK-u w Łukowej dnia 2 kwietnia 2014 r. o godz.11.00.