Choinka
Codzienne życie niesie wiele trosk, stawia wciąż nowe wyzwania.
Potrzeba hartu ducha, siły wewnętrznej, by stawić czoła przeciwnościom losu. Potrzeba też oparcia wśród najbliższych
w rodzinie, wśród przyjaciół w grupie koleżeńskiej, czy lokalnej społeczności.
Przed nami najpiękniejsze, bogate w obyczaje, mocno wrośnięte w tradycję naszego Narodu Święta Bożego Narodzenia. To czas na chwilę wyciszenia, refleksji nad życiem i pogonią za wciąż nowymi celami. To czas, by zatrzymać się na chwilę, dostrzec i docenić swoje „małe szczęścia”, cieszyć się bliskością innych osób, siłą społecznych więzi.
Składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie w sprawy lokalnej społeczności, tworzących dorobek naszej gminy.
Niech światło Betlejemskiej Gwiazdy pomoże nam dostrzec nowe drogi rozwiązania problemów, budowy optymistycznego i szczęśliwego życia, wzmocni u nas wiarę, że trudności da się pokonać. Niech Nowy Rok 2014 da siłę
do podjęcia nowych wyzwań na miarę naszych marzeń i oczekiwań.
Życzymy zdrowia, pomyślności, satysfakcji i szczęścia osobistego.

Rady Gminy
mgr inż. Tadeusz Kraczek