22 sierpnia 2021 rolnicy z Gminy Łukowa i dwu parafii Chmielek i Pisklaki dziękowali Panu Bogu za urodzaje. Mieli też okazję wspólnie się spotkać, żeby poświętować. GOK w Łukowej zapewnił dobrą zabawę młodszym i starszym. Dla dzieci był duży, bogaty w urządzenia rekreacyjne darmowy plac i animacje oraz konkursy. Natomiast dla  starszych koncerty zespołów disco polo; dla wszystkich piękny program artystyczny przygotowany przez miejscowych artystów działających przy łukowskim domu kultury tj.  Chóru "Harmonia" i "Lucus". Wiązankę utworów ludowych zaprezentowała orkiestra dęta i Chór "Opoka".

Była piękna pogoda, atrakcyjna działka nad Tanwią Państwa Mielników do dyspozycji. Atmosfera modlitwy z udziałem grup wieńcowych, a po niej możliwość podzielenie się wypiekami Pań KGW, grochówką sfinansowaną przez GOK i uśmiechem ze znajomymi i gośćmi.
Imprezie towarzyszyła wystawa fotograficzna ukazująca banderię konną, która 22 sierpnia 1971 roku witała Matkę Bożą w Parafii Łukowa w symbolach Świecy, Ewangeliarza i pustych ram.
Warto było się wybrać na dożynki nad Tanwią, by po okresie zamknięcia odetchnąć normalnością. Pani Dyrektor GOK serdecznie dziękuje mieszkańcom Pisklak i Szostak na czele z ich sołtysami za pomoc w organizacji.

Zapraszamy do galerii zdjęć..

Imprezy towarzyszące...