Goniec” jako pismo już dojrzałe

stara się być coraz bardziej bogatszy i piękniejszy.

Czuje się potrzebny i oczekiwany przez miejscowych oraz gości.

Jego wersja elektroniczna na stronie www.lukowa.pl rozszerzyła znacznie zasięg odbiorców. Co roku ukazuje się jego wydanie specjalne z okazji rocznicowych uroczystości w Osuchach, cieszące się ogromnym zainteresowaniem

Główne zadanie pozostaje od 20 lat to samo: podtrzymywanie tożsamości historycznej, kulturowej i religijnej mieszkańców Gminy Łukowa.

Redakcja pragnie przy pomocy wszystkich Państwa czerpać z dobrych wzorów przeszłości życiodajne soki. Na tym budować przyszłość, ubogacając ją o swój wkład, mądrość i miłość.

okładka MARZEC 2021